Hakkımızda

EVAÇ HAKKINDA


Evac Mobilya yıllardır sektörde söz sahibi firmalardan olan Kayalar AVM tarafıdan kurulmuştur.

Güçlü özsermaye yapısı,kaliteli,güvenilir, dürüst hizmet anlayışı,alanında uzman personeli ile 20 yılı aşkın bir süredir hizmet veren bir firmadır.

Piyasada arz talep araştırması yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan bu amaçla teknolojik yatırımlar yapan,satış öncesi ve sonrası uzman personel desteği sunan bir kuruluştur.
 
“Mobilya sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma” vizyonu ile 1996 yılında kurulan Evaç Mobilya, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı başarılı stratejiler ile alanında sayılı firmalardan biri haline gelmiştir. 
Ürünleriyle, bugüne kadar yaklaşık 50 bin ailenin evine giren Evaç Mobilya, birlikte çalıştığı tedarikçilerine, özgün, modern, kaliteli ve trend tasarımlar ürettirerek, İstanbul'un her yerinde servis, montaj ve satış sonrası hizmet güvencesiyle, müşterileri ile buluşturmaktadır. 
İstanbul’un her iki yakasına hizmet veren, Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı,Esenyurt Kıraç ve Avcılarda bulunan mağazaları ile hizmet veren Evaç Mobilya, Türkiye’nin ilk ve en büyük internet mobilya mağazası evac.com.tr üzerinden de Türkiyenin her noktasına ürün satışı gerçekleştirmektedir. 
Müşterilerinden aldığı güç ile yarınlara umutla bakan Evaç Mobilya her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir. 
KALİTE POLİTİKASI Dünyanın neresinde olursanız olun www.evac.com.tr adresine girerek ihtiyacınız olan mobilya ve dekorasyon ürünlerini sipariş verebilir, kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz. Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, İstanbul içerisine 3 iş gününde diğer illere ise en geç 7 iş gününde teslim ediyoruz. 
Türkiye'nin en büyük e-mobilya mağazası evac.com.tr'den sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. Bu durumda eğer İstanbul'da iseniz istediğiniz mobilyanın üretimi ve adresinize teslimini 10 ila 25 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 14 ila 29 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz. 
Evac.com.tr'den satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeki "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz. Bu arada müşteri temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden maille ve telefonla sizi bilgilendiriyor. 
Mobilyalarınızı bize emanet edebilirsiniz! Evaç Mobilya'nın tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 3 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. 
Ürünlerinizle ilgili Sipariş, Teslimat ve Montaj hakkındaki sorularınız için 444 314 2 numaralı telefonu telefonun diğer ucunda sizi bekliyoruz.